Arayüzler ve Yazılımlar

Şık tasarıma sahip kullanıcı arabirimleriyle, bir çok farklı cihazı, TELETASK sistemine entegre etmeye yarayan teknik arabirimler arasındaki iletişimin kusursuz şekilde sağlanması için, doğru programlanmış yazılım çok önemlidir. Bu noktada, TELETASK, farklı ihtiyaçlar için, farklı yazılımlar geliştirmiştir. 

Sistemin ilk kurulumunda kullanılmak üzere, PROSOFT, sistemi nerede olursanız olun internete bağlı cihazlarınızla kumanda etmek için iSGUI, sistemle ilgili dizayn içerikli fonksiyon durumlarını ve genel kullanım alışkanlıklarını monitörleme için GUI+ ve birden çok merkezi üniteyi kumanda etmek için CONTROL TOWER yazılımları, hayatınızı daha da kolaylaştırmak adına hizmetinizdedir. 

iSGUI | TDS15101

Bu yazılım sayesinde TELETASK, sisteminizin kurulu olduğu yerde olmasanız dahi, tüm fonksiyonları, akıllı cihazınızla kumanda edebilirsiniz. iSGUI uygulaması, Apple iOS, Google Android, Blackberry 10, MS Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumludur. TELETASK sistemi, uygulamanın yedeklemesini yaptığı için, cihaz değişimi herhangi bir sorun çıkartmaz. 

iSGUI sayesinde, evden çıkarken ışıkları açık mı bıraktım acaba gibi ikilemleri geride bırakabilirsiniz. Ya da, eve sizden önce varacak olan arkadaşınıza kapıyı önden açabilirsiniz. Ya da, siz salonda dostlarınızla yemek yerken, bebeğinizin uyuduğunu, akıllı telefonunuzdan iSGUI uygulamasıyla canlı takip edebilirsiniz. Bunlar, yapabileceklerinizin sadece bazıları. Hayal gücünüze paralel olarak yapabilecekleriniz konusunda sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir yazılım.


GUI+ | TDS15105

GUI+ lisansına sahipseniz, tüm fonksiyonları, bilgisayarınızdan ya da duvarınızdaki MAIOR dokunmatik ekrandan kumanda edebilirsiniz. GUI+ ile, bulunduğunuz yapıyı görsel olarak modelleyebilirsiniz. Böylece, her odadaki fonksiyonları çizim halinde görüp yönetebilirsiniz. GUI+ ile, IP kamera görüntüleyebilirsiniz. GUI+ sadece sistemin bulunduğu yapıdaki fonksiyonları kontrol eden bir cihazdan öte, aynı zamanda hava durumunu, trafik bilgilerini de öğrenebileceğiniz bir cihazdır. GUI+'ın sağladığı sıcaklık, nem, hava kalitesi ve enerji tüketimi grafikleriyle her zaman enerji profilinizi de kolayca takip edebilirsiniz.


CONTROL TOWER | TDS15110

Birden çok TELETASK sisteminin birlikte yönetilmesi ve monitörlenmesi için, CONTROL TOWER yazılımı tasarlanmıştır. Bina yönetim sistemi olarak kategorize edilen bu yazılım ile, tek bilgisayardan 250'e kadar farklı merkezi üniteyi yönetebilirsiniz. Residance, alışveriş merkezi, hastane ve otel gibi yerlerde teknik servis ve diğer hizmetlerin kusursuz verilmesi için tasarlanan Control Tower yazılımı, tüm merkezi ünitelerde oluşabilecek teknik sorunlara karşı alarm verir ve kamerayla izleme altyapısı sağlar. Daire sahiplerinin izni doğrultusunda Control Tower yazılımı, uzaktan verilebilecek bir çok servis altyapısı sunar. Control Tower yazılımıyla, operatör, bilgisayarından toplu bilgilendirme SMSleri ve e-mailleri gönderilebilir.


PORTA

Bu arayüz, TELETASK'ın giriş-çıkış kontrol ürünleriyle birlikte kullanılır. Kimin, nereye saat kaçta giriş, saat kaçta çıkış yaptığını takip edebildiğiniz bu sistem, özellikle ofis ve fabrikalarda, giriş çıkışların istenilen zamanlarda ve sadece belirlenen kişilerce yapılmasını sağlar.