Kullanıcı Arabirimleri

Kullanıcı arabirimlerimiz, kolay kullanım ve şık tasarım esasları ışığında dizayn edilip üretilmiştir. Bunlar, kapasitif ve ekranlı dokunmatik panellerden oluşmaktadır. AURUS adı verilen, seramik üzerine temperli cam kaplı yapısıyla, uzun seneler deformasyona uğramadan kullanabileceğiniz paneller, 7 farklı çeşitte üretilmektedir. Farklı modeller ve farklı renklerle ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz kullanıcı arabirimlerimiz, ihtiyaçlarınızın değişebileceği hesaba katılarak, dilediğiniz zaman farklı bir modelle değiştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. 

Öne Çıkan Genel Özellikler:

  • 100% UV dayanımlı seramik baskı
  • 800ºC'de temperlenen güvenlikli cam kaplama
  • Yüksek çözünürlüklü ekran
  • Geniş görme açılı ekran
  • LED ışıklı ve sesli geri bildirim
  • Dahili sıcaklık sensörü
  • Dahili uzaktan kumanda alıcısı

AURUS-2 | TDS12020

Kumanda etmek istediğiniz çok fazla cihazın olmadığı odalar için, harika bir seçim. AURUS-2 sadece 2 butonu olmasına rağmen, butona kısa ve uzun basma özelliğiyle 4 fonksiyon atayabileceğiniz bir paneldir. AURUS-2 ile havalandırmayı ve müziğinizi dahi kontrol edebilirsiniz.


AURUS-2 SENSE | TDS12025

AURUS-2'nin sunduklarının üzerine, hareket ve ışık sensörüne sahip bu panel, daha çok hareketle ya da odadaki ışık seviyesine göre, aydınlatma sisteminin devreye girmesi istenen yerlerde tercih edilir. Sensörü sayesinde, aydınlatma kontrolünü otomatikleştiren bu panel, size, aydınlatma dışında 4 fonksiyon daha kontrol etme imkanı sağlar. 


AURUS-4XL, 4S | TDS12021, TDS12024

AURUS-2'nin, daha çok cihazı kontrol etmek istediğiniz yerlerde tercih edilmesi gereken 4 butonlu versiyonu. AURUS-4 simetri düşkünleri için iki farklı boyutta üretilmiştir. Hem kare, hem dikdörtgen opsiyonlarıyla, AURUS ailesinin diğer mensuplarıyla uyum sağlamaktadır.


AURUS-4 TEMP | TDS12026

Optimum enerji yönetiminde en kilit faktörlerden biri, gereksiz ısı kaybını ve gereğinden fazla ısı üretimini engellemektir. AURUS-4 TEMP, bulunduğunuz yapıda farklı ısı profillerine sahip bölümler/odalar oluşturmanızı sağlar. Üzerindeki ufak ekran, hem mevcut sıcaklığı, hem de hedeflenen sıcaklığı gösterir.


AURUS-OLED | TDS12022

Organik LED ekrana sahip bu panel, 8 butonunun yanı sıra, 4 sayfaya sahiptir. Her bir butonunda kısa ve uzun basma özelliğiyle 2 fonksiyon atanma kapasitesi olduğu düşünüldüğünde, 4 sayfa toplamında 64 fonksiyonu birden kontrol edebilirsiniz. LED ekranı sayesinde, tuşlara atanan fonksiyonları hatırlayabileceğiniz ikonlar ve yazılar yaratabilirsiniz.  AURUS-OLED hem dikey, hem yatay şekilde, tercihinize göre monte edilebilir.


AURUS-TFT | TDS12064

Dokunmatik ekrana sahip bu panel, 100% cam tasarımıyla etkileyici bir görüntüye sahiptir. Kompakt görünümü ve kolay kullanımıyla birlikte, sınırsız fonksiyonu kontrol etmenizi sağlar. Anlaşılır grafikleriyle, sistemin kurulu olduğu yapının tamamındaki (örneğin, evdeki/ofisteki tüm odaların) sıcaklık değişimlerini, enerji tüketimlerini ve ısınma profillerini değerlendirmelerinize sunar. Opsiyonel olarak; kablosuz telefon cihazıyla birlikte kullanıldığında, video görüntülü ve sesli intercom cihazı gibi işlev görür.


Montaj

AURUS ürünleri,  yukarıda görüldüğü gibi 3 farklı şekilde, duvara monte edilebilir:

1- Ürün ölçülerinde, duvara boşluk açılıp, tamamen gömme modeli,

2- Duvara montaj kutusu,3/4'ü duvar içinde kalıp, seramik baskılı taban ve camın duvar üstünde kalacak şekilde olan modeli,

3- Duvara, sıva üstü olarak, montaj kutusunun da duvarın üzerinde görüneceği şekilde olan modelidir.

En çok tercih edilen montaj şekli yukarıdaki fotoğrafta ortada görünen 2. tiptir.


MAIOR-10, 15, 19 | TDS1205x

Büyük dokunmatik ekranlı MAIOR kullanıcı arabirimi, 3 farklı boyutta(10'', 15'', 19'') üretilmektedir. MAIOR ile TELETASK GUI+ yazılımını kullanarak, sistemin bulunduğu yapının görsel çizimini yaparak, kumanda ettiğiniz fonksiyonların mevcut durumlarını, çizim üzerinden görebilirsiniz. Otomasyon deneyiminizi doruklara taşıyan bu arabirim, dahili mikrofonu ve hoparlörü sayesinde,  video görüntülü ve sesli intercom özelliklerine de sahiptir.


AUDIO/VIDEO Ürünleri | TDS14104, TDS14108, TDS14042, TDS14043

TELETASK sistemine, audio ve video cihazlarınızı entegre etmenizi sağlayan kullanıcı arabirimleri tasarlanmıştır. Bu arabirimler, önde gelen audio/video firmalarının ürünleriyle uyumlu çalışmaktadır. TELETASK'ın anfi cihazıyla 5'e kadar audio kaynağını yönetebilir ve 4 farklı audio bölgesi oluşturabilirsiniz.

TELETASK'in uyumlu olduğu markalar: Bang&Olufsen, Sony, Bose, Yamaha, Denon, Nuvo, Russound, Apart, Revox, Imerge, Marantz


Giriş-Çıkış Kontrol Ürünleri | TDS121422PN, TDS12142GL, TDS12202, TDS12203

TELETASK kapı kontrol sistemi, tüm otomasyon sistemiyle entegre çalışır. Tüm giriş çıkışları, TELETASK sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Kapı sisteminde giriş çıkışlar için, TELETASK tarafından üretilmiş kart ve RFID anahtarlar kopyalanamaz. Kaybettiğiniz takdirde, anında sistemden silinip geçersiz hale getirilir. Kapı kontrol sisteminin, TELETASK sistemiyle entegre çalışması sayesinde, istediğiniz kişiler binaya giriş çıkış yaptıklarında, SMS veya e-mail ile bilgi alabilirsiniz. Ya da, belli kişilerin anahtarlarını, istediğiniz gün ve saatlerde geçerli olacak şekilde programlayabilirsiniz.


Uzaktan Kumandalar | TDS12501, TDS12502

Tüm TELETASK kullanıcı arabirimleri, uzaktan kumanda edilebilir şekilde üretilmiştir. Tek uzaktan kumanda ile, farklı kullanıcı arabirimlerini kontrol edebilirsiniz. TELETASK, iki çeşit uzaktan kumanda üretmektedir. Biri, daha az fonksiyonu kontrol edebileceğiniz bir kumanda iken, diğeri, tüm fonksiyonları parmağınızın ucuna getirir.